Tělesné procesy a Access Bars®

MTVSS a Access Bars®

Tělo je funkční celek neodmyslitelně spjatý všemi vnitřními souvislostmi. Narušením těchto souvislostí vznikají stavy, které veřejnost nazývá diagnozami. Ať už fyzické či psychické, nejvíc obtěžující jsou tyto stavy chronické. 

Tělo má naštěstí záchranné, opravné procesy. Ty se aktivují, pokud dáme tělu i mysli správně načasovaný klid, energii a důvěru. 

Metodika MTVSS (molecular terminal valence sloughing system) dokáže tyto stavy navodit a opravné procesy spustit. 

Aktivace těchto procesů můžete zažít na vlastní kůži u Martiny Dostálové - mistrině světa v powerliftu a držitelce stále nepřekonaného českého i světového rekordu. Martina úspěšně aplikuje tyto procesy na špičkové sportovce a nyní se rozhodla zpřístupnit tuto metodu i široké veřejnosti:) 

Teď vážně. Praxe ukazuje, že metody MTVSS dokáží aktivovat opravné procesy nejen u výkonnostně sportujících lidí, ale i psů, dokonce i poraněných, hendikepovaných či s vrozenou tendencí k syndromům. Když přidáme i několik psychiatricky překvapivých lidských rekonvalescencí, máme tu fuknční alternativní metodu, která má šanci uregenerovat mimořádné sportovní výkony, ale i přetížený imunitní systém vlivem vnitřní chronické nerovnováhy. 

Můžete vyzkoušet tělesné procesy MTVSS nebo Access Bars®, při kterém se jde ještě do větší hloubky. Více o této metodě zde. 

Pokud chcete vědět více nebo uvažujete o návštěvě, prosím použijte tento kontakt.